Afbeelding
Laura Muller, de miss van 2024, burgemeester Jack van der Hoek, de nieuwe Miss Visserij Denise Otte en kinderburgemeester Levano Buijs.

Denise Otte nieuwe Miss Visserij: “Spannend, maar een eer”

Actueel SD

Denise Otte is niet zo van in de picture staan, maar als nieuwe Miss Visserij ontkomt ze daar de komende twaalf maanden niet aan.

Per helikopter landde de 24-jarige Otte uit Bruinisse donderdag op het parkeerterrein van restaurant Grevelingen. Samen met haar voorgangster Laura Muller trad ze voor het eerst naar buiten. Otte is een dochter van Cees en Anja: haar vader is eigenaar van de Bru14 en voorzitter van de visserijvereniging. “Ik vind het spannend maar wel heel leuk. Het is hele bijzondere ervaring en een eer als je gevraagd wordt.” Otte is momenteel bezig met het afronden van een lerarenopleiding om komend jaar aan de slag
te gaan op een basisschool in Ooltgensplaat.

Meer nieuws