
Bliksemstart HC Zeeland krijgt geen vervolg
Tegen één van de sterkste ploegen uit de hoofdklasse kwam HC Zeeland prima uit de startblokken, maar finishte Drechtsteden - en daar draait het om - als beste.
Met een snelle voorsprong van vier treffers beleefden de beste handballers in Zeeland een bliksemstart tegen Drechtsteden. Met name in de eerste twintig minuten zat het aanvallend en verdedigend goed in elkaar bij HC Zeeland. Gaandeweg de wedstrijd gaf de kwaliteit van de nummer vier van de ranglijst de doorslag. Donderdag 14 november komt HC Zeeland in Zierikzee in actie tijdens de eerste bekerronde. Tachos is de tegenstander. (foto Annemieke Linke)
Doelpuntenmakers HC Zeeland: Bart Koetje 8, Brendan Meulmeester 5, Kevin Meulmeester 4, Ardian Adjar 3, Myron Bouwmeester 2, Jurjen Tuinstra, Daniel Angelov, Arthur Grimaldi (foto)
Meer nieuws
Proef met gratis openbaar vervoer
Geen inboedelverzekering, bel Zeeuwland
Kerkhove als lucky loser verder op Wimbledon
Persconferentie live op Facebook WereldRegio
Persconferentie burgemeester en hulpdiensten
Daken vliegen van woningen
Wereldnieuws uit
je regio van donderdag
30 juni 2022.