Vacaturebank

WereldRegio VacatureBank

Medewerk(st)er slagerij • Vleesboerderij Boot

Vacature medewerk(st)er slagerij (ca. 36 uur/week) • Vleesboerderij Boot

Voor uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste
Medewerk(st)er slagerij (ca. 36 uur/week)

Wat zijn je werkzaamheden?
Iedere dag worden er bij ons veel producten op ambachtelijke wijze geproduceerd. Denk hierbij aan diverse burgers, vinken, spiezen en diverse gemarineerde of gekruide producten. In de zomer vaak voor de barbecue en in de winter voor de gourmet. Daarnaast maak je een groot deel van de tijd bestellingen klaar voor onze zakelijke klanten. Hiervoor pakken we hygiënisch en secuur diverse vleesproducten in. Dit doen we in een team van gemotiveerde medewerkers.

Wat bieden wij?
Wij bieden je een afwisselende en uitdagende functie in ons bedrijf. Binnen ons team van ca. 10 vaste fulltime medewerkers en ca. 20 parttime-en zaterdagmedewerkers heerst een goede en informele werksfeer.

Wat vragen wij?
Kan je goed samenwerken, ben je flexibel en heb je geen 09.00 tot 17.00 mentaliteit?
Werk je netjes en accuraat en kan je goed omgaan met hoge werkdruk?
Daarnaast ben bereid om de week op zaterdag te werken?
Dan is deze functie binnen ons bedrijf geschikt voor jou!

Sollicitatie
Je sollicitatie incl. CV uitsluitend per e-mail naar: harry@vleesboerderijboot.nl 

Voor vragen en/of meer informatie kan je contact opnemen met Harry Boot via tel. 0111-691361 of mail naar harry@vleesboerderijboot.nl

Reageer op deze vacature

vrijdag 15 maart 2019